Spřátelené weby

 

Biorezonanční terapie

Biorezonanční centrum mého skoro tchána Standy. Biorezonance pomáhá mimo jiné při odvykání kouření, hubnutí i detoxikaci. K péči o zdraví je to pohodový a příjemný doplněk.

www.bodyrestart.cz

Gestalt koučink

Stránky mé koučky a terapeutky Kláry. Pokud vás koučink a terapie zajímají a nechcete chodit přímo ke mě, s radostí doporučuji Kláru. Díky všem svým vlastnostem je pro mě ideálním průvodcem v čase, kdy se chci posunout kupředu nebo ze sebe jen setřást starosti a stres.

www.gestaltkoucink.cz

Hlídání domácích mazlíčků

Pokud potřebujete pohlídat své domácí mazlíčky, jednoznačně doporučuji kouknou se na stránku mé kamarádky Anetky. Hlídání mazlíčků se věnuje už roky a ke všem přistupuje s obrovskou láskou a péčí.

www.hlidanimazlicku.cz

Mé oblíbené lahvičky nejen na smoothies

Nevíte, jak vyřešit zravou svačinku na cestách nebo v práci? Ideální možností je domácí smoothie. Na cestu nebo do práce si ho můžete nalít do lehoučkých a stylových lahviček My Bottle. Sama na ně nedám dopustit. Vyzkoušejte sami. Už nebudete chtít jinou. 🙂

My-bottle.cz

E-shop plný zdravých potravin

Chcete si nechat zboží doručit až do domu? Preferujete BIO potraviny? Chcete podpořit mladé podnikatele? Vyzkoušejte e-shop Neway a dopřejte tak svému tělu to nejlepší v podobě kvalitních BIO potravin.

www.neway.cz

Instagram Slider

  • Nevim jak vy ale j u bych zas na chvlihellip
  • Fav place fav drink fav company Photo credit freedomartin praguecafehellip
  • Vnon as by si ml lovk uvat v klidu shellip
  • Happy sunday avocado love avotoast food coffee coffeetime brunch
  • Jak lp vybrat krm na ruce ne vsadit na osvdenouhellip
  • Tuhle fotku miluju! Pro slevu 15 na prdlo a celhellip
  • Dal pecka fotka od dominikapo  Foceno pro lnek ohellip