Spřátelené weby

 

Biorezonanční terapie

Biorezonanční centrum mého skoro tchána Standy. Biorezonance pomáhá mimo jiné při odvykání kouření, hubnutí i detoxikaci. K péči o zdraví je to pohodový a příjemný doplněk.

www.bodyrestart.cz

Gestalt koučink

Stránky mé koučky a terapeutky Kláry. Pokud vás koučink a terapie zajímají a nechcete chodit přímo ke mě, s radostí doporučuji Kláru. Díky všem svým vlastnostem je pro mě ideálním průvodcem v čase, kdy se chci posunout kupředu nebo ze sebe jen setřást starosti a stres.

www.gestaltkoucink.cz

Hlídání domácích mazlíčků

Pokud potřebujete pohlídat své domácí mazlíčky, jednoznačně doporučuji kouknou se na stránku mé kamarádky Anetky. Hlídání mazlíčků se věnuje už roky a ke všem přistupuje s obrovskou láskou a péčí.

www.hlidanimazlicku.cz

Mé oblíbené lahvičky nejen na smoothies

Nevíte, jak vyřešit zravou svačinku na cestách nebo v práci? Ideální možností je domácí smoothie. Na cestu nebo do práce si ho můžete nalít do lehoučkých a stylových lahviček My Bottle. Sama na ně nedám dopustit. Vyzkoušejte sami. Už nebudete chtít jinou. 🙂

My-bottle.cz

E-shop plný zdravých potravin

Chcete si nechat zboží doručit až do domu? Preferujete BIO potraviny? Chcete podpořit mladé podnikatele? Vyzkoušejte e-shop Neway a dopřejte tak svému tělu to nejlepší v podobě kvalitních BIO potravin.

www.neway.cz